VELETRŽNÍ DÁRKY
    Kuličková pera patří pořád mezi nejvíce rozšířené reklamní dárky. Největší podíl v našem katalogu mají kuličková pera ERGA italské výroby , která splňují nejpřísnější estetická, kvalitativní a v neposlední řadě i hygienická měřítka. V nabídce jsou samozřejmě i jiná pera, od nejlevnějších per vhodných na veletržní akce, až po pera PARKER a WATERMAN, s kterými se můžete prezentovat na nejvyšší úrovni. Většina per jde potisknout i několikabarevným potiskem, případně se gravírují laserovým paprskem.    
    V další řadě i přes neustálý boj proti kuřákům patří zapalovače mezi velmi oblíbené reklamní dárky. Ty mají několik předností: poměrně velká reklamní plocha, využijí ho i nekuřáci (občas potřebuje oheň každý), je častým objektem sběratelské vášně a cena v poměru k užitku je velmi nízká.
    Velice oblíbený levný reklamní předmět veliké účinnosti, jsou různé typy klíčenek se žetony do nákupních vozíku. Zde je téměř stoprocentní jistota, že Vaše logo bude neustále na očích. Klíče přece máme za den několikrát v ruce a hledat po kapsách pětikorunu určitě není příjemné, zejména když máme na spěch.
    Samozřejmě drobných předmětů, které se hodí na masivní propagační akce je daleko více: otvírače dopisů, zápalky, mini baterky na klíče, otvíráky na korunkové uzávěry skleněných lahví, otvírače PET lahví apod. V případě, že chcete základní katalog dárků stačí nás kontaktovat z těchto webových stránek.