DROBNÉ DÁRKY   
    Předměty, které nabízíme v této kategorii jsou dárky trvalé hodnoty v nižší cenové hladině. Určitě Vás překvapí kolik předmětu v našem katalogu je vysoké užitné hodnoty, za nízkou cenu.
    Je přinejmenším příjemné, když navštívíte svého odběratele a připomenete se „prezentem”. který bude mít neustále na očích. Hodiny, podložky pod myš k počítači, psací soupravy, hrnky v sadě apod. Tyto předměty se potiskují nejen tampónovou technologií, ale i sítotiskem, podle velikosti motivu a předmětu.
    Velmi trvanlivé a kvalitní je opatřit textilní předmět výšivkou: čepice, košile, batohy, tašky apod. Kovové výrobky jsou většinou gravírovány laserem. Tato technologie už není zdaleka tak nedostupná jako před léty. Dnešní lasery dokáží gravírovat i drobné písmo, takže ani na tužce nemusí chybět mimo loga i telefonní číslo, i když si myslíme, že na předměty této kategorie se již moc nehodí veškeré kontaktní údaje. Velmi elegantně působí logo a odkaz na webové stránky.
    Nabízíme také předměty, které budou na očích i dalším potencionálním zákazníkům. Deštníky, sportovní tašky, spisovky na doklady apod., které obdarovaný používá je Vaše reklama. Zde je nutno citlivě volit daný reklamní motiv, aby se předmět opravdu používal, aby nebyl odložen pro svoji nevkusnost. To se vždy snažíme prokonzultovat s Vámi, aby reklama a prezentace měla maximální účinnost. Mezi velmi oblíbené dárky v této skupině patří kalkulačky, nože, otvíráky, baterky a laserová ukazovátka, kovové zapalovače apod.